Fayans Kaplama Folyo Çeşitleri

Fayans Kaplama Folyo Çeşitleri

Fayans Kaplama Folyo Çeşitleri, yeni nesil dekorasyon aracı yapışkanlı folyolar ile sevmediğimiz ve kolay kolay değişiklik yapamadığımız fayanslara çok kolay ve pratik bir şekilde yenileme ve değişim yapabiliyorsunuz.


Fayans Kaplama Folyo Çeşitleri

fayans-kaplama-folyosu-2
F-92-1
f-89-1
F-77-1
F-111
F-75-1
fayans-kaplama-folyosu-1
F-109

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı folyolar, 80 micron kalınlığında arkası yapışkanlı ince pvc malzemelerdir. Düz renkleri olduğu gibi aynı zamanda dijital baskı makinelerinde baskı yapılarak üzerinde birçok desen ve figür yapılabilir. Günümüzde dekoratif amaçlı çok fazla kullanılmaya başlanan yapışkanlı folyolar mutfak fayans kaplama, mutfak dolabı kaplama, tezgah kaplama, banyo fayans kaplama, duşakabin kaplama, masa kaplama, sehpa kaplama, dolap kaplama, duvar kaplama, yer kaplama gibi bir çok alanda kullanılmaya başlamıştır.

Sizlerde evinizin her köşesinde rengini veya desen şeklini değiştirmek istediğiniz bir çok alanda yapışkanlı folyoları kullanabilir ve bu değişimleri çok az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Yapışkanlı  Folyo  ile  eski  veya  sevmediğiniz  mutfak  ve  banyo fayanslarınızı çok düşük maliyetle yenileyin.  Mutfak ve banyolarınızı baştan yaratın, muhteşem değişime gözleriniz inanmayacak!

Mesaj Gönder
Sipariş Ver
Merhaba
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Powered by