Banyo Fayans Kaplama

Banyo Fayans Kaplama

Banyo Fayans Kaplama Folyoları, sizleri kırma dökme gibi meşakkatli tadilat işlerinden kurtaran yeni nesil dekorasyon ve yenileme aracıdır. Her zevke hitap eden yüzlerce desen sayesinde hayalinizdeki banyoları oluşturmak artık çok kolay.


Banyo Fayans Kaplama Desenleri

banyo fayans kaplama dk-01
banyo fayans kaplama dk-02
banyo fayans kaplama dk-05
banyo fayans kaplama dk-07

Banyo Fayans Kaplama Nedir?

Günümüzde folyo kaplamaya artan rağbet yüzünden insanlar banyo fayans kaplama folyosu nedir? Nasıl kullanılır? Dayanıklılık süresi ne kadardır? Gibi bir çok soruyu sormaya başladılar bu yazımızda sizlere bunları açıklamaya çalışacağız. Banyo fayans kaplama folyosu genelde birçok seramik ve mermer deseninden oluşan kendinden yapışkanlı ve ekstra hiçbir yapıştırıcıya ihtiyaç duymamaktadır. Uygulaması zor olamayan düşük maliyetli bir dekorasyon aracıdır. Eskiyen ve zamanla görüntüsünden sıkıldığınız fayanslarınızı yapışkanlı folyolar ile kaplayarak kırma dökme işlemi yapmadan, uzun süre beklemeden hem yeni görünümlere sahip olabilir hem de ferah ortamlar yaratabilirsiniz. Banyo fayans kaplama folyoları sudan ve buhardan kesinlikle etkilenmez, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizde banyonuzu kaplama yöntemi ile yeni görünüme kavuşturmak istiyorsanız buradan banyo fayans kaplama modellerini görebilirsiniz.

Banyo Fayans Kaplama Folyosu Özellikleri

Öncelikle şunu özellikle belirtmeliyiz ki banyo fayans kaplama folyoları kağıt değildir. Pvc esaslı kendinden yapışkanlı esnek bir malzemedir. Su, nem ve rutubetten kesinlikle etkilenmez, banyo duvar fayansları, duşa kabin içi dahil olmak üzere rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyo fayans kaplama folyolarının kalınlıkları 130 micron (0.13 mm) ‘dur. Dijital baskı makinelerinde üzerlerine bir çok seramik ve mermer desen baskıları yapılmaktadır. Kendinden yapışkanlı kaplama folyolarının arkası gri renktedir. Uygulandığı koyu zeminin rengini belli etmez, kapatıcı özelliği vardır. Kaplanacak yüzeyin düz ve pürüzsüz olması gerekir, yapışkanlı folyolar pürüzlü, pütürlü, tozlu, yağlı, silikonlu pis yüzeylere yapışmamaktadır..

Banyo Fayans Kaplama Avantajları

Folyo kaplamanın bir çok avantajı vardır bunların en başında maliyet gelir. Banyo değişimleri hem maliyetli hem de kırma dökme işleminden dolayı zaman alan durumlardır. Yapışkanlı folyo size maliyet ve zaman açısından avantaj sağlamaktadır. Düşünsenize evinizde haftalarca süren fayans değişimi yaptırdığınızı evin içinde inşaat, toz, pislik  düşünmesi bile insanı yapacağı değişimden vazgeçirtiyor. İşte tam da bu noktada yardımınıza yapışkanlı folyolar yetişiyor. Kırma dökme işlemi yapmadan aynı gün içerisinde fayanslarınızı kaplayarak yeni görünümlere kavuşturabiliyorsunuz. Ürünler pvc olduğundan dikkatli kullanım gerektirir, kesici, delici, yırtıcı bir aletle zarar vermediğiniz sürece çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Uygun maliyet, uygun fiyatıyla maliyetinizi azaltır.

Zamandan tasarruf, aynı gün işlemleriniz biter.

Sürekli değişiklik, bir kaç yıl sonra söküp tekrar kaplayabilirsiniz.

Fayans Kaplama, Folyo Uygulama İşlemi

Yapışkanlı folyo ile banyo fayanslarınızı kaplamak aslında zannettiğiniz kadar da zor bir olay değildir. Ben yapamam veya beceremem diyerek değişimlerinizi ertelemeyin. Sadece biraz cesaret ve banyo fayans kaplama folyoları ile kendinize yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Fayans kaplama işlemini yaparken öncelikle satın almış olduğunuz folyonun arkasındaki yağlı kağıdı çıkarıyorsunuz. Folyonuzun yapışkanlı kısmını bir fıs fıs yardımı ile ıslatıyorsunuz. Yeteri kadar ıslattıktan sonra folyonuzu fayansınızın üzerine yerleştiriyorsunuz. Bu sayede folyo hemen yapışmayacak ve size hareket kabiliyeti kazandıracaktır. Yukarı, aşağı, sağa ve sola dilediğiniz gibi hareket ettirerek gerekli düzenlemelerinizi yaptıktan sonra keçeli ragle (folyo uygulama aparatı) ile yukarıdan aşağı doğru bastırarak folyonuzun üzerinden geçip altındaki suyu çıkarmaya çalışın. Suyu yeterince çıkardıktan sonra 1-2 saat kurumaya bırakacaksınız. Folyonun altındaki su tamamen kuruduktan sonra yapışkanı tekrar devreye girecek ve fayansınıza çok güzel bir şekilde yapışmış olacaktır.

Fayans kaplama ile ilgili tüm ince detayları öğrenmek ve bilgilenmek için hazırlamış olduğumuz banyo fayans nasıl kaplanır yazımızı okuyarak daha detaylı folyo kaplama adımlarını görebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır? Fayans Kaplama Fiyatı

Yapışkanlı folyo satın almadan önce uygulama yapacağınız alanın kaplamaya uygun olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Tereddütleriniz varsa bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün fiyatı öğrenmeden önce kaplama yapacağınız alanların en ve boy ölçülerini almış olmalısınız. Doğru bir hesaplama yapabilmek için bu çok önemli bir konudur. Sonrasında kaplama yapacağınız alanların resmini ve ölçülerini bizlere 0545 459 41 41 whatsapp hattımızdan iletip detaylı bilgi ve ürün fiyatı alabilirsiniz. Sizlere kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Tüm yapışkanlı folyo modelleri, fiyatları ve özelliklerine www.folyofix.com satış sitemizden ulaşabilmektedir.

Folyo Söküm İşlemi

Yapışkanlı folyoyu fayans, tezgah, mutfak dolabı, masa v.b. alanlardan kolayca sökebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz detaylı yapışkanlı folyo söküm videosunu buradan izleyebilirsiniz. Yapışkanlı folyoyu kaplandığı alandan sökmek için kuvvetli bir şekilde çekip çıkartmak gerekiyor. Yapışkanı kuvvetli olduğundan ve zaman içerisinde yapıştığı alana iyi tutunduğu için biraz kuvvet uygulamak gerekiyor. Söktüğünüzde fayans, tezgah, masa, mutfak dolabı gibi alanlarda zarar vermez. Yapışkan izi genelde kaldığı durumlarda alkol veya kolonya ile temizlenebilmektedir. Yani yapışkanlı folyo söküldüğünde kalıcı bir iz bırakmamaktadır.

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı folyolar, 80 micron kalınlığında arkası yapışkanlı ince pvc malzemelerdir. Düz renkleri olduğu gibi aynı zamanda dijital baskı makinelerinde baskı yapılarak üzerinde birçok desen ve figür yapılabilmektedir.

Günümüzde dekoratif amaçlı çok fazla kullanılmaya başlanan yapışkanlı folyolar. Mutfak fayans kaplama, mutfak dolabı kaplama, tezgah kaplama, banyo fayans kaplama, duşa kabin kaplama, masa kaplama, sehpa kaplama, dolap kaplama, duvar kaplama, yer kaplama gibi bir çok alanda kullanılmaya başlamıştır.

Sizlerde evinizin her köşesinde rengini veya desen şeklini değiştirmek istediğiniz bir çok alanda yapışkanlı folyoları kullanabilir ve bu değişimleri çok az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Yapışkanlı  Folyo  ile  eski  veya  sevmediğiniz  mutfak  ve  banyo fayanslarınızı çok düşük maliyetle yenileyin.  Mutfak ve banyolarınızı baştan yaratın, muhteşem değişime gözleriniz inanmayacak!

Desen Çeşitliliği

Yüzlerce desen seçeneği arasında size uyan en iyi deseni seçebilirsiniz, tüm desenleri www.folyofix.com adresimizden görebilirsiniz.

Uygulama Videoları

Kolay ve zahmetsizce uygulama yapmak için sizler için hazırladığımız uygulama videolarını izleyebilirsiniz. Tüm uygulama videolarına folyokaplama.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

Sattığımız tüm fayans kaplama ve yapışkanlı folyo ürünleri kaliteli avrupa malıdır. Arkası gri renktedir ve kapatıcı özelliği vardır. Lütfen kıyaslama yaparken çin malı çok ince yapılı ürünler ile kıyaslamayınız.

Mutlu Müşteriler

Açıldığımız günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş firmamız satış öncesi ve sonrası daima müşterilerinin yanındadır.

Fayans kaplama ve yapışkanlı folyo ürünleri !

Muhteşem değişimler ile hayatınıza renk katın.

Bilgi Al
Bilgi Al
Merhaba
Yardıma ihtiyacınız var mı?