Fayans Kaplama Folyosu

Fayans Kaplama Folyosu; yeni nesil dekorasyon aracı yapışkanlı folyolar ile sevmediğimiz ve kolay kolay değişiklik yapamadığımız fayanslara çok kolay ve pratik bir şekilde yenileme ve değişim yapabiliyorsunuz.


Fayans Kaplama Folyosu Desenleri

mutfak fayans kaplama ta-01
mutfak fayans kaplama ta-02
mutfak fayans kaplama ta-05
mutfak fayans kaplama ta-04

Fayans Kaplama Folyosu Nedir?

Fayans kaplama folyosu genelde birçok fayans ve seramik deseninden oluşan arkası yapışkanlı fayans üzerine su ile uygulaması oldukça basit ve kolay olan düşük maliyetli bir dekorasyon aracıdır. Eskiyen ve zamanla şeklinden sıkıldığınız fayanslarınızı folyolar ile kaplayarak hem yeni görünümlere sahip olabilir hem de ferah ortamlar yaratabilirsiniz. Fayans kaplama folyosu sudan ve buhardan kesinlikle etkilenmez, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sonrasında sökmek istediğinizde dilerseniz kaldırabilir veya yeni desenle tekrar kaplayabilirsiniz.

Fayans Kaplama Folyosu Özellikleri

Fayans kaplama folyosu kağıt değildir. Su, nem ve rutubetten etkilenmez, mutfak ve banyo fayansları duşakabin içi dahil rahatlıkla kullanabilirsiniz, kalınlıkları 80 micron’dur, yumuşak pvc malzemedir. Dijital baskı makinelerinde üzerlerine desen şekil baskıları yapılır, fayans kaplama folyosu kaliteli malzemelerdir, ürünler Alman malıdır. Fayans kaplama folyosu arkası gri renktedir, uygulandığı koyu zeminin rengini belli etmez. %100 kapatıcı özelliği vardır. Kaplama yapmadan önce yapışkanlı yüzeyini ıslatmanız hava kabarcığı kalmasını engelleyecek ve çok daha basit ve zahmetsizce kaplamanızı sağlayacaktır.

Kiracı mısınız?

Kiracılar dikkat oturduğunuz evde tadilat gerektiren mutfak ve banyolar mı var? Ev sahibiniz bu tadilat gerektiren alanları maliyetli ve kırıp dökme işi olduğu için değiştirmek istemiyor mu? Karamsarlığa kapılmanıza gerek yok hayatınızı değiştirecek ve kurtaracak dekoratif kendinden yapışkanlı folyolar var. Düşük maliyetle fayans kaplama folyosunu kullanarak dilediğiniz değişikliği yapmak artık çok kolay! Sadece zevkinize uygun deseni seçmek ve fayanslarınızın üzerini folyo ile kaplamak. Biraz cesaret ve emekle kendinize çok daha güzel yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Sizlere ışık olsun diye buradan yüzlerce müşterimizin yaptığı banyo değişimlerini görebilirsiniz.

Fayans Nasıl Kaplanır?

Yapışkanlı folyo ile fayans kaplamak aslında zannetiğiniz kadar da zor değil ben yapamam demeyin ve değişimlerinizi ertelemeyin sadece biraz cesaret ile kendinize yeni yaşam alanları yaratabilirsiniz. Fayans kaplamarınızı yaparken öncelikle satın almış olduğunuz folyonun arkasındaki yağlı kağıdı çıkarıyorsunuz ve folyonuzun yapışkanlı kısmını bir fıs fıs yardımı ile ıslatıyorsunuz yeteri kadar ıslattıktan sonra folyonuzu fayansınızın üzerine yerleştiriyorsunuz su sayesinde hemen yapışmayacak ve size hareket kabiliyeti kazandıracak yukarıu aşaı sağa sola hareket ettirerek gerekli düzenlemelerinizi yaptıktan sonra ince bir bez yardımı ile yukarıdan aşağı doğru bastırarak folyonuzun üzerinden geçip altındaki suyu çıkarmaya çalışacaksınız suyu yetreince çıkardıktan sonra 1-2 saat kurumaya bırakacaksınız folyonuzun altındaki su tamamen kuruduktan sonra yapışkanı tekrar devreye girecek ve fayansınıza çok güzel bir şekilde yapışmış olacaktır. Sizler için hazırladığımız fayans kaplama videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Fayans kaplama folyo çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Fayans Kaplama Fiyatı ve Satınalma

Fayans kaplama folyosu ve yapışkanlı folyo fiyatlarına ve çeşitlerine www.folyofix.com folyo satış sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere ürün çeşitliliği, kaliteli ürün ve en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Banyo veya mutfak fayanslarınızın ölçüsünü bizlere 0545 459 41 41 whatsapp üzerinden iletirseniz dakikalar içerisinde ne kadar folyo almanız gerektiğini ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı folyolar genelde 80 ile 300 micron kalınlığında arkası yapışkanlı ısı gördüğünde esneyen ve kaplandığı yerin şeklini alan pvc malzemedir. Yapışkanlı folyoların düz renkleri olduğu gibi aynı zamanda dijital baskı yöntemi ile baskı yapılarak yüzeyine bir çok ahşap, mermer, seramik desenler yapılabilmektedir. Yapışkanlı folyo kullanım alanlarını buradan görebilirsiniz.

Günümüzde yaygın olarak dekoratif amaçlı çok fazla kullanılmaya başlanan yapışkanlı folyolar mutfak ve banyo fayans kaplama başta olmak üzere, mutfak dolabı kaplama, tezgah kaplama, masa kaplama, tezgah arası kaplama, dolap kaplama, duvar kaplama, yer kaplama gibi bir çok alanda kullanılmaya başlamıştır. Sizlerde evinizin her köşesinde rengini veya desen şeklini değiştirmek istediğiniz bir çok alanda yapışkanlı folyoları kullanabilir ve bu değişimleri çok daha az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Yapışkanlı  Folyo  ile  eski  veya  görünümünü beğenmediğiniz  mutfak  ve  banyo fayanslarınızı çok düşük maliyetle yenileyin.  Mutfak ve banyolarınızı baştan yaratın, muhteşem değişime gözleriniz inanmayacak!

Desen Çeşitliliği

Yüzlerce desen seçeneği arasında size uyan en iyi deseni seçebilirsiniz, tüm desenleri www.folyofix.com adresimizden görebilirsiniz.

Uygulama Videoları

Kolay ve zahmetsizce uygulama yapmak için sizler için hazırladığımız uygulama videolarını izleyebilirsiniz, tüm uygulama videolarına folyokaplama.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

Sattığımız tüm fayans kaplama ve yapışkanlı folyo ürünleri kaliteli Alman malı ürünlerdir, arkası gri renktedir ve kapatıcı özelliği vardır, lütfen kıyaslama yaparken çin malı çok ince yapılı ürünler ile kıyaslamayınız.

Mutlu Müşteriler

Açıldığımız günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş firmamız satış öncesi ve sonrası daima müşterilerinin yanındadır.

Fayans kaplama ve yapışkanlı folyo ürünleri !

Muhteşem değişimler ile hayatınıza renk katın.

Bilgi Al
Bilgi Al
Merhaba
Yardıma ihtiyacınız var mı?