Yer Fayans Kaplama Folyosu

Yer Fayans Kaplama Folyosu

Yer Fayans Kaplama Folyosu, yeni nesil dekorasyon aracı yapışkanlı folyolar ile sevmediğimiz ve kolay kolay değişiklik yapamadığımız fayanslara çok kolay ve pratik bir şekilde yenileme ve değişim yapabiliyorsunuz.


Yer Fayans Kaplama Folyosu Desenleri

yer-kaplama-folyosu-01
yer-kaplama-folyosu-02
yer-kaplama-folyosu-03
yer-kaplama-folyosu-06

Yer Fayans Kaplama Folyo Nedir?

Yer Fayans Kaplama Folyosu genelde birçok fayans ve seramik deseninden oluşan arkası yapışkanlı fayans üzerine uygulaması oldukça basit ve kolay olan düşük maliyetli bir dekorasyon aracıdır. Yer fayans folyolarının üzeri 100 micron şeffaf koruyucu ile kaplıdır bu sayede deforme olmaz. Eskiyen ve zamanla şeklinden sıkıldığınız yer fayanslarınızı folyolar ile kaplayarak hem yeni görünümlere sahip olabilir hem de ferah ortamlar yaratabilirsiniz. Yer Fayans Kaplama Folyosu sudan ve buhardan kesinlikle etkilenmez, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sonrasında sökmek istediğinizde dilerseniz kaldırabilir veya yeni desenle tekrar kaplayabilirsiniz.

Yer Fayans Kaplama Folyo Özellikleri

Yer Fayans Kaplama Folyosu kağıt değildir. Su, nem ve rutubetten etkilenmez, mutfak ve banyo fayansları yerlerini duşakabin içi dahil rahatlıkla kullanabilirsiniz, kalınlıkları 150 micron’dur, yumuşak pvc malzemedir. Dijital baskı makinelerinde üzerlerine desen şekil baskıları yapılır, Yer Fayans Kaplama Folyosu kaliteli malzemelerdir, ürünler Alman malıdır. Yer Fayans Kaplama Folyosu ürünlerinin üzeri 100 micron şeffaf koruyucu (laminasyon) ile kaplıdır bu sayede deforme olmaz. Yer Fayans Kaplama Folyosunun arkası gri renktedir, uygulandığı koyu zeminin rengini belli etmez. %100 kapatıcı özelliği vardır. Kaplama yapmadan önce yapışkanlı yüzeyini ıslatmanız hava kabarcığı kalmasını engelleyecek ve çok daha basit ve zahmetsizce kaplamanızı sağlayacaktır. Sizler için hazırladığımız yer kaplama videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Fayans kaplama folyo çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kiracı mısınız?

Kiracısınız ve ev sahibiniz banyonuzun fayanslarını değiştirmek maliyetli olduğu ve kırıp dökme işi olduğu için değiştirmek istemiyor mu? Karamsarlığa kapılmanıza gerek yok çok düşük maliyetle banyo Fayans Kaplama Folyosu folyosunu kullanarak dilediğiniz değişikliği yapmak artık çok kolay! Sadece sevdiğiniz deseni seçmek ve fayanslarınızın üzerini folyo ile kaplama yapmak hem de çok kolay ve zahmetsizce.

Yer Fayans Kaplama Folyosu Fiyatı ve Satınalma

Yer Fayans Kaplama Folyo ve yapışkanlı folyo fiyatlarına ve çeşitlerine www.folyofix.com folyo satış sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere ürün çeşitliliği, kaliteli ürün ve en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Banyo veya mutfak fayanslarınızın ölçüsünü bizlere 0545 459 41 41 whatsapp üzerinden iletirseniz dakikalar içerisinde ne kadar folyo almanız gerektiğini ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Nedir?

Yapışkanlı folyolar, 80 micron kalınlığında arkası yapışkanlı ince pvc malzemelerdir. Düz renkleri olduğu gibi aynı zamanda dijital baskı makinelerinde baskı yapılarak üzerinde birçok desen ve figür yapılabilir. Günümüzde dekoratif amaçlı çok fazla kullanılmaya başlanan yapışkanlı folyolar mutfak Fayans Kaplama Folyosu, mutfak dolabı kaplama, tezgah kaplama, banyo Fayans Kaplama Folyosu, duşakabin kaplama, masa kaplama, sehpa kaplama, dolap kaplama, duvar kaplama, yer kaplama gibi bir çok alanda kullanılmaya başlamıştır.

Sizlerde evinizin her köşesinde rengini veya desen şeklini değiştirmek istediğiniz bir çok alanda yapışkanlı folyoları kullanabilir ve bu değişimleri çok az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Yapışkanlı  Folyo  ile  eski  veya  sevmediğiniz  mutfak  ve  banyo fayanslarınızı çok düşük maliyetle yenileyin.  Mutfak ve banyolarınızı baştan yaratın, muhteşem değişime gözleriniz inanmayacak!

Desen Çeşitliliği

Yüzlerce desen seçeneği arasında size uyan en iyi deseni seçebilirsiniz, tüm desenleri www.folyofix.com adresimizden görebilirsiniz.

Uygulama Videoları

Kolay ve zahmetsizce uygulama yapmak için sizler için hazırladığımız uygulama videolarını izleyebilirsiniz, tüm uygulama videolarına folyokaplama.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

Sattığımız tüm Fayans Kaplama Folyosu ve yapışkanlı folyo ürünleri kaliteli Alman malı ürünlerdir, arkası gri renktedir ve kapatıcı özelliği vardır, lütfen kıyaslama yaparken çin malı çok ince yapılı ürünler ile kıyaslamayınız.

Mutlu Müşteriler

Açıldığımız günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş firmamız satış öncesi ve sonrası daima müşterilerinin yanındadır.

Fayans kaplama ve yapışkanlı folyo ürünleri !

Muhteşem değişimler ile hayatınıza renk katın.

Bilgi Al
Bilgi Al
Merhaba
Yardıma ihtiyacınız var mı?